-

kotlet : Należę do większości Narodu, która nie oddaje Im głosu.

Szkolny holo-bajarz z ...kitką.

Podobno ludzie chętniej kupują od tych, którzy są do nich podobni.  

Joseph Hirt

Żyd, Joseph Hirt przyznał, że kłamał na temat swego pobytu w Auschwitz – żydowski biznes holocaust! Joseph Hirt przyznał, że jego historia o wysłaniu go do obozu Auschwitz i spotkanie z niemieckim lekarzem Josefem Mengele było kłamstwem, użytym by „zachować historię o holocauście”!

„Piszę dziś aby przeprosić publicznie za wszelkie szkody jakie wyrządziłem, ponieważ moja historia z czasów drugiej wojny światowej, jest opisem życia kogoś innego.” napisał 86 letni Joseph Hirt w liście wysłanym do lokalnego dziennika LNP  w tym tygodniu. „Nie byłem tam więźniem, nie chciałem umniejszać ani przyciemniać wydarzeń, które naprawdę się tam wydarzyły, twierdząc że byłem tam osobiście … Myliłem się, że czynie dobrze. Proszę o przebaczenie. Zdecydowałem w tym momencie zrobić wszystko co w mojej mocy, aby zapobiec utracie prawdy o wojennym życiu i śmierci w obozie Auschwitz.”

Od wielu lat Hirt przemawiał publicznie w szkołach w Stanach Zjednoczonych o swoich doświadczeniach w drugiej wojnie światowej, w tym o podróży jego żydowskiej rodziny z Polski do Belgradu. Mówił także, że został aresztowany przez niemieckich hitlerowców i wysłany do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu gdzie spotkał z lekarzem SS Mengele, który torturował więźniów. Hirt twierdził, że uciekł pod ogrodzeniem elektrycznym w obozie. Do całości opowieści dodał barwną historyjkę, twierdząc, że widział Adolfa Hitlera podczas Igrzysk Olimpijskich w 1936 roku w Berlinie i spotkał również Eleanora Roosevelta i Owensa po jego przybyciu do Stanów Zjednoczonych.Hirt pokazywał namiętniej swój rzekomy tatuaż – obozową liczbę – przyznał jednak w swoim liście, że została ona wytatuowana już po wojnie.

Każdemu zapewne nasuwa się pytanie co skłoniło tego kłamliwego pana do szczerości, zapewne pewien nauczyciel historii nowojorskiej Andrew Reid, zaczął on znajdywać w historii Hirt’a co raz więcej niejasności, nie pasujących wiele punktów w jego „barwnym” przeszłym życiu.

Jedno pytanie trzeba sobie zadać, ilu takich żydów kłamało tak jak Hirt, by żydowski biznes holocaust kwitł.

Opr. na podstawie: „Jewish ‘Auschwitz Survivor’ Admits He Lied About Everything." Za: nwo.raport , 12 sierpnia 2017. http://www.bibula.com/?p=97254

 tagi: holo-bajarz joseph hirt 

kotlet
20 września 2019 11:17
4     980    3 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Draniu @kotlet
20 września 2019 15:17

Kotlet ,napiszę dobitnie .. Ty to się urawaleś , ale nie z choinki.  Nic do ciebie nie trafia, nic.. Spec od podgrzewania starych zjełczałych kotletów , to tak a propos..

zaloguj się by móc komentować

gorylisko @kotlet
20 września 2019 15:47

dalczego nie piszesz na gw*** tam będzie szerszy odbiór...

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @kotlet
20 września 2019 16:13

Masz serio zamiar walczyć z sukcesem z Holocaust Industry?

I  tak przypadkiem na  tym forum?

zaloguj się by móc komentować

m8 @kotlet
20 września 2019 22:08

 A moze by tak zaczac pisac nazwiska bez tych kresek ( Hirt’a )? Wiem , ze to kopia z bibuly...

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować